Katalog firm

Kategorie


Polskie Budownictwo Sportowe

PBS Polskie Budownictwo Sportowe oferuje usługi na najwyższym poziomie. Wchodząc na stronę https://www.boiskaikorty.pl/, można zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy, która zrealizowała już bardzo dużo projektów. Wyróżniają się one perfekcyjnym wykonaniem oraz rzetelnym podejściem do każdego zlecenia.

Sztuczna trawa na plac zabaw

Place zabaw są projektami, w które na pewno warto inwestować. Na terenie całej Polski w każdym roku pojawiają się nowe place zabaw, świetnie wyposażone aby zapewnić dzieciom duże zabawy. Powinny być to jednak projekty na wiele lat, a żeby to zapewnić konieczne jest użycie odpowiednich materiałów takich jak sztuczna trawa na plac zabaw lub maty przerostowe.
Dostawą i montażem tego typu materiałów zajmuje się Polskie Budownictwo Sportowe, czyli warszawska firma znana z budowy obiektów sportowych i placów zabaw. Do jej głównych zadań przy każdym projekcie należy wybór odpowiedniej nawierzchni. Sztuczna trawa na plac zabaw jest wyborem, na który PBS często się decyduje gdy pragnie zbudować plac zabaw na wiele lat, niewymagający pielęgnacji i innych kosztownych zabiegów.
W swoim portfolio firma ta ma dużo realizacji, które zostały pozytywnie ocenione przez klientów PBS. Klienci ci powszechnie chwalą i polecają usługi tej firmy budowlanej. Zapewnia ona profesjonalną realizację przy budowie zarówno obiektów sportowych, jak i placów zabaw.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835


Podobne firmy

Dunkam

Zakład kamieniarski Dunkam świadczy swe usługi na terenie całego województwa łódzkiego. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe kamienie takie jak granit czy marmur. Pracownicy fi...