Katalog firm

Kategorie


Adwokat Andrzej Śmigielski

Jako właściciel Kancelarii Adwokackiej, adwokat Andrzej Śmigielski prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, karnego i nie tylko. Reprezentuje klientów przed sądami i organami egzekucyjnymi. Obsługuje osoby prywatne i przedsiębiorców z całego kraju. Zapewnia profesjonalne podejście i skuteczność.

Prawo rodzinne

Relacje z najbliższą rodziną, a szczególnie z małżonkiem, powinny uchodzić za nienaganne. Niestety rzeczywistość pokazuje, że w dużym stopniu są problematyczne, a spory wymagają interwencji prawnej. Istnieje szereg sytuacji z udziałem bliskich osób, które mogą być rozwiązane jedynie na drodze sądowej.
Sprawy rodzinne podlegające przepisom prawo to głównie:
  • rozwód,
  • podział majątku,
  • ustalenie/zaprzeczenie ojcostwa,
  • ustalenie opieki nad dzieckiem,
  • ochrona przed przemocą,
  • alimenty,
  • władza rodzicielska - ograniczenie, pozbawienie.

Niestety prawo rodzinne to obszerny, pełen niejasnych wątków kodeks. Dlatego, jeżeli konieczne jest rozpoczęcie procesu sądowego, warto poprosić o pomoc specjalistę. Takim bez wątpienia jest adwokat Łódź sprawy rodzinne Andrzej Śmigielski, który wraz ze swoim zespołem rzetelnie i nietuzinkowo podchodzi do prowadzenia powierzonej mu sprawy. Do ich kompetencji należy przede wszystkim udzielanie porad, sporządzanie wniosków, pozwów, a także reprezentacja przed Sądem obu instancji.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 426842847


Podobne firmy

WF Adwokaci

Adwokat Dawid Figurski i Arkadiusz Wróblewski zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się świadczeniem pomocy jednorazowej, jak również nawiązujemy współpracę długoterminową. Nasza kance...