Katalog firm

Kategorie


iUbezpieczenia

Strona internetowa www.iubezpieczenia.net jest stroną internetową firmy, która proponuje swoim klientom różnego rodzaju ubezpieczenia. Wszystkie produkty i usługi, które znajdują się w szerokiej ofercie firmy spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Doradztwo oferowane przez firmę jest na najwyższym poziomie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Przemieszczenie się po świecie nigdy nie było takie proste. W ostatnich latach rozwój komunikacji osiągnął bardzo wysoki poziom. Jednak wraz z rozwojem komunikacji wzrosła również liczba wypadków. Niezwykle ważnym elementem są ubezpieczenia komunikacyjne Łódź dla każdego wyjazdu. Na runku mamy obecnie duży wybór ubezpieczeń.
Ubezpieczenia obowiązkowe takie jak ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC) oraz ubezpieczenia dobrowolne typu autocasco. Bardzo ważny jest wybór odpowiedniej filmy ubezpieczeniowej, która przedstawi najlepszą ofertę w najbardziej atrakcyjnej cenie. Firma iUbezpiecznia.net oferuję zarówno OC posiadaczy pojazdów mechanicznych jak i Autocasco (AC). W bogatej ofercie znajdują się również All Risks - ubezpieczenie chroniące od wszystkiego, Minicasco MiniAC czyli ubezpieczenie dla ostrożnych kierowców chcących uchronić się jedynie od skutków finansowych utraty pojazdu, a także PZU AutoSzyba - ubezpieczenie na wypadek wybitej lub pękniętej szyby.
Kontaktując się z agentem mogą Państwo również wybrać NNW kierowcy i pasażerów czyli ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdu oraz NNW Max - ubezpieczenie kierowcy od następstw nieszczęśliwych wypadków.
Potrzebujesz ubezpieczenia? Zadzwoń już teraz, a wykwalifikowani agenci wybiorą dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt

Ulica: Górnicza 30/36

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

https://www.iubezpieczenia.net/

E-mail:

Tel.: 785071990


Podobne firmy

Ergo Hestia

Dobry i sprawdzony ubezpieczyciel, STU Ergo Hestia, zaprasza do swojego lubelskiego oddziału. W ofercie indywidualne ubezpieczenia oraz ciekawe pakiety reasekuracji. Na miejscu możliwe jest zawarcie w...

Abaco

Powierz nam swoje finanse i spokojnie realizuj swoje plany biznesowe. Nasi specjaliści z biura rachunkowego ABACO zadbają o Twoje podatki, rozliczenia i terminowe płatności. Dzięki Nam będziesz zajmow...