Katalog firm

Kategorie


Polskie Budownictwo Sportowe

PBS Polskie Budownictwo Sportowe oferuje usługi na najwyższym poziomie. Wchodząc na stronę https://www.boiskaikorty.pl/, można zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy, która zrealizowała już bardzo dużo projektów. Wyróżniają się one perfekcyjnym wykonaniem oraz rzetelnym podejściem do każdego zlecenia.

Budowa kortu tenisowego

Od jakiegoś czasu zwiększa się grono sympatyków tenisa. Jest to sport, który wymaga wielkiego zacięcia , dyscypliny, ale przy tym także odpowiedniej powierzchni, na której będzie można grać. Jak wiadomo budowa kortu tenisowego to jednak nie taka prosta sprawa.
Polskie Budownictwo Sportowe posiada jednak wiele lat doświadczenia w tej dziedzinie i zapewnia profesjonalną obsługę od wyceny po montaż. Naszym priorytetem jest, aby wykonywane przez nas instalacje cechowały duża solidność oraz wytrzymałość, aby przez długie lata mogły cieszyć miłośników tenisa. Oprócz montażu i wyceny naszym klientom zapewniamy także poradę, co do wykonanej inwestycji, tak by mieściła się w granicach budżetu, a przy tym była najwyższej jakości. Budowa obiektów sportowych, to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja, dlatego do każdego zlecenia przykładamy się z największą starannością, tak by każdy klient był zadowolony z podjętej inwestycji.
Zapraszamy do odwiedzin na naszej stronie https://www.boiskaikorty.pl/, a zapewnimy Państwu profesjonalną obsługę.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835


Podobne firmy

Dunkam

Zakład kamieniarski Dunkam świadczy swe usługi na terenie całego województwa łódzkiego. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe kamienie takie jak granit czy marmur. Pracownicy fi...