Katalog firm

Kategorie


Baas Panel

Od prawie 20 lat firma BAAS-PANEL zajmuje się produkcją lekkich konstrukcji z płyt warstwowych, które znajdują coraz szersze zastosowanie jako elementy montażowo-konstrukcyjne, brak słów kluczowych. Płyty, które powstają w zakładzie w Nisko-Zarzeczu, są wytwarzane w oparciu o stale doskonalone technologie.

Płyty warstwowe

Poszukując produktów wykonanych za pomocą płyt warstwowych warto zajrzeć na stronę przedsiębiorstwa Baas - Panel. Można tu znaleźć zarówno to czym jest płyta warstwowa, do czego jest używana, z czego może być wykonana, jak również to jakie jej parametry wpływają na różne zjawiska.
Firma ma na celu przybliżenie klientowi także tego czym są drzwi chłodnicze i jak je dobrać do własnych potrzeb. Baas - Panel istnieje na rynku od 1998 roku i swoją siedzibę posiada w miejscowości Zarzecze w okolicach Stalowej Woli. W ciągu niemalże dwudziestu lat działalności przyswoiła doskonale najnowocześniejsze technologie budownictwa przemysłowego i chłodnictwa, wprowadzając do swoich produktów coraz bardziej zautomatyzowane elementy. Wśród sukcesów firmy należy wymienić to, że jest założycielem oraz członkiem Stowarzyszenia Producentów Płyt Warstwowych PAMA.
Swoją działalność opiera na podstawie Aprobaty Technicznej wydanej przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Swoje artykuły wykonuje przy wykorzystaniu nowoczesnej, w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03