Katalog firm

Kategorie


Polskie Budownictwo Sportowe

PBS Polskie Budownictwo Sportowe oferuje usługi na najwyższym poziomie. Wchodząc na stronę https://www.boiskaikorty.pl/, można zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy, która zrealizowała już bardzo dużo projektów. Wyróżniają się one perfekcyjnym wykonaniem oraz rzetelnym podejściem do każdego zlecenia.

Budowa obiektów sportowych

PBS Polskie Budownictwo Sportowe to jedna z głównych polskich firm zajmujących się realizacją projektów na budowę placów zabaw oraz obiektów sportowych. W trakcie swojej wieloletniej działalności w branży budowniczej, firma ta znacząco rozwinęła swoją ofertę.
Jednakże budowa obiektów sportowych takich jak boiska wielofunkcyjne wciąż jest podstawą, na której opiera się większość zleceń PBS. Dla każdego klienta firma ta zapewnia szybką i bezpłatną wycenę. Jeżeli zostanie ona zaakceptowana, realizacja całego projektu jest wykonywana jak najszybciej to możliwe i zakończona w wyznaczonym terminie. Gwarantuje to satysfakcję ze świadczonych usług i powoduje, że większość klientów z chęcią chwali usługi świadczone przez firmę PBS.
Pragnąc zapewnić jak najwyższy standard, firma ta realizuje wszystkie projekty z użyciem materiałów wysokiej jakości. Dzięki temu każde boisko, kort tenisowy i inne realizacje PBS przetrwają przez wiele lat w formie niezmienionej. Jest to najlepsza polska firma gdy chodzi o budowę trwałych obiektów sportowych.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835


Podobne firmy

Dunkam

Zakład kamieniarski Dunkam świadczy swe usługi na terenie całego województwa łódzkiego. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe kamienie takie jak granit czy marmur. Pracownicy fi...