Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i już od wielu lat mam przyjemność pomagać wszystkim osobom, które miewają problemy ze swoją psychiką, łatwo popadają w depresje, czy też mają problemy w związku. Terapia psychologiczna nie jest niczym złym. Jest dobrym lekarstwem, które pomoże Wam wyjść na prostą w życiu. Zapraszam!

Psychoterapia indywidualna

Obecne szybkie czasy, nastawione wyłącznie na karierę zawodową, doprowadziły do momentu, w którym już co trzecia osoba ma pewne problemy psychiczne. Niektórzy się do nich nie przyznają, przez co muszą sobie z nimi radzić zupełnie samodzielnie, zazwyczaj ponosząc w tej kwestii sporą porażkę.
Psychoterapeuta Ewa Czernik każdemu swojemu pacjentowi i osobie nieradzącej sobie z problemami może zagwarantować solidne i stu procentowe wsparcie, o czym przekonają się Państwo odwiedzając stronę http://ewaczernik.pl/psychoterapia/psychoterapia-indywidualna/. W pierwszej kolejności przeprowadza szczegółową konsultację psychologiczną, poznaje się lepiej ze swoim pacjentem, odkrywa jego główne problemy i dopasowuje do niego najlepsze metody leczenia. Czasami jest nią psychoterapia indywidualna w Łodzi, innym razem terapia dedykowana parom czy osobom starszym.
Bywa tak, że najokrutniejszego problemu można się pozbyć już w ciągu kilku sesji, jednak czasem terapie są dłuższe, ale dzięki temu trwale zmieniają sposób funkcjonowania pacjentów. Uczą się oni żyć szczęśliwie i zdrowo. Na nowo odkrywają wartości, o których już dawno zdążyli zapomnieć.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409