Katalog firm

Kategorie


Safilin

Safilin to miejsce, gdzie już niedługo możecie rozpocząć pracę. Jeżeli tylko szukacie zatrudnienia w stabilnej pracy, która na dodatek może pochwalić się długoletnią działalnością na rynku, to już wiecie do kogo macie się zgłosić. Zaufajcie nam, a przekonacie się, że Wasza kariera zawodowa dopiero nabierze rozpędu.

Praca

Safilin to rodzinna firma, która swoją działalność rozpoczęła jeszcze pod koniec osiemnastego wieku, początkowo we Francji, by w połowie lat dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku wkroczyć również i na rynek Polski. Firma zajmuje się szeroko pojętą branżą włókienniczą. Łączy tradycjonalizm z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dzięki temu właśnie oferty pracy pochodzące od Safilin są kierowane do bardzo różnych osób, utalentowanych i doświadczonych (lub nawet nie, bo nie jest to wymóg) w różnych dziedzinach. Możesz zapoznać się z całą ofertą na stronie http://kariera.safilin.pl/.
Dla Safilin najważniejsze jest prawdziwe zaangażowanie, naturalna chęć do pracy i także gotowość na stałą współpracę. Przyjemne warunki zatrudnienia i bezpieczne posady to coś, co zdecydowanie działa przyciągająco i zachęca do działania na rzecz marki. Praca w Szczytnie nie jest natomiast jedyną możliwą opcją, albowiem firma Safilin posiada również dodatkową przędzalnię suchą w Miłakowie.
Każdy, komu tylko uda się trafić do zespołu pracowniczego, będzie mieć realny wpływ na dalszy rozwój działalności.

Kontakt

Ulica: Lniana 1

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://kariera.safilin.pl/

E-mail: info@safilin.pl

Tel.: 896232700