Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i już od wielu lat mam przyjemność pomagać wszystkim osobom, które miewają problemy ze swoją psychiką, łatwo popadają w depresje, czy też mają problemy w związku. Terapia psychologiczna nie jest niczym złym. Jest dobrym lekarstwem, które pomoże Wam wyjść na prostą w życiu. Zapraszam!

Pomoc psychologiczna

To właśnie terapeuta ma największy wpływ na efektywność całego leczenia. Chcąc udać się do tego najlepszego, na pewno warto odwiedzić gabinet prowadzony przez psychologa Ewę Czernik. To wyjątkowy terapeuta, którego umiejętności wynikają ze sporego doświadczenia.
Ewa Czernik od samego początku swojej kariery zajmowała się osobami dorosłymi oraz starszymi, pacjentami niepełnosprawnymi czy nawet tymi chorymi na demencję. Chcąc jak najlepiej wszystkim pomagać, zadbała o swoje wykształcenie. Prowadzona przez nią psychoterapia Łódź nakłania pacjentów do zwierzeń, dzięki czemu mogą oni szybciej odkryć podłoże swoich problemów, wyeliminować je i w ten sposób pokonać całą chorobę.
Ewa Czernik zawsze z pełnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Każdego pacjenta traktuje dokładnie tak samo, nie ocenia, słucha i wybiera odpowiednie metody leczenia. Posiada liczne referencje, które potwierdzają skuteczność jej pracy. Pacjenci także ją doceniają - to dzięki niej odzyskują utracone szczęście i radość życia.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409