Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

PBS Polskie Budownictwo Sportowe oferuje usługi na najwyższym poziomie. Wchodząc na stronę https://www.boiskaikorty.pl/, można zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy, która zrealizowała już bardzo dużo projektów. Wyróżniają się one perfekcyjnym wykonaniem oraz rzetelnym podejściem do każdego zlecenia.

Konserwacja sztucznej trawy

Sztuczna trawa jest dobrym wyborem na nawierzchnię obiektów sportowych. Zazwyczaj oznacza to brak wysiłku związanego z koszeniem i innymi zabiegami pielęgnacyjnymi, jakich wymaga prawdziwa trawa. Jednakże konserwacja sztucznej trawy także musi być wykonywana, nawet jeżeli odbywa się to co parę lat. Więcej informacji dowiesz się na stronie https://www.boiskaikorty.pl/konserwacja.
Polskie Budownictwo Sportowe to firma z Warszawy, która bardzo często zajmuje się zleceniami dotyczącymi konserwacji sztucznej trawy. Firma PBS zazwyczaj przyjmuje zlecenia dotyczące budowy obiektów sportowych, z których jest najlepiej znana. Jednakże wykonuje także prace serwisowe, z czym związana jest właśnie konserwacja sztucznej trawy. Pomaga to w przywróceniu świeżego wyglądu obiektom sportowym, a także gwarantuje ich bezpieczeństwo.
PBS zawsze stara się spełnić oczekiwania klienta. Pomyślna współpraca stanowi najważniejszy priorytet w działaniach tej firmy, a wie ona doskonale że wynika to z jakości świadczonych usług. Dlatego też każde zlecenie dla PBS jest starannie wykonywane i zakończone w terminie.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835


Podobne firmy

Dunkam

Zakład kamieniarski Dunkam świadczy swe usługi na terenie całego województwa łódzkiego. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe kamienie takie jak granit czy marmur. Pracownicy fi...