Katalog firm

Kategorie


Polskie Budownictwo Sportowe

PBS Polskie Budownictwo Sportowe oferuje usługi na najwyższym poziomie. Wchodząc na stronę https://www.boiskaikorty.pl/, można zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy, która zrealizowała już bardzo dużo projektów. Wyróżniają się one perfekcyjnym wykonaniem oraz rzetelnym podejściem do każdego zlecenia.

Nawierzchnia na plac zabaw

Doświadczenie firmy PBS Polskie Budownictwo Sportowe pozwana na budowanie nawierzchni na boiska sportowe, place zabaw czy boisk poliuretanowych. Nawierzchnia na plac zabaw jest jednym z najważniejszych elementów na placach zabaw. Maluchy w czasie zabawy biegają, przewracają się i upadają, a właściwa nawierzchnia na plac zabaw ma za zadanie amortyzować wszystkie upadki i chronić dzieci przed urazami.
Popularne są trawy na place zabaw, które składają się z dwóch warstw. Jedną z nich jest trawa syntetyczna, a druga to podkład amortyzujący. Obie tworzą nawierzchnię, która jest w pełni bezpieczna dla dzieci i właściwie użytkowana może być wykorzystywana nawet przez kilkanaście lat. Inną sposobem na uzyskanie doskonałej i miękkiej nawierzchni są maty przerostowe. Mata po pewnym czasie przerasta trawą i staje się prawie niewidoczna.
Jest to produkt ekologiczny z biodegradowalnej i naturalnej gumy Zapewniają one wysoką amortyzację upadku, wytrzymałość mechaniczną oraz odporność na warunki atmosferyczne.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835


Podobne firmy

Dunkam

Zakład kamieniarski Dunkam świadczy swe usługi na terenie całego województwa łódzkiego. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe kamienie takie jak granit czy marmur. Pracownicy fi...