Katalog firm

Kategorie


Sowa

Rozważają Państwo montaż systemu wentylacyjnego i potrzebują fachowej porady w tym zakresie? Z chęcią pomożemy, a także wykonamy projekt instalacji oraz go zrealizujemy. Oprócz systemów wentylacyjnych firma Sowa wykonuje instalacje grzewcze, wodno-kanalizacyjne, klimatyzację i wiele więcej. Zapraszamy do współpracy!

Montaż wentylacji

Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w instalacjach ogrzewania, kotłowni na piece, rekuperacji, instalacji wodno-kanalizacyjnych, wentylacja Łódź również znajduje się w naszej ofercie. Posiadamy bardzo duże doświadczenie, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, jesteśmy skrupulatni, dokładni, chcemy, aby nasze instalacje działały bezawaryjnie i służyły na bardzo długi czas.
Może ktoś z Państwa byłby zainteresowany kolektorami słonecznymi albo pompami ciepła? Możemy doradzić w tej kwestii, a nawet pomóc w ubieganiu się o odpowiednie dofinansowanie. Nasze instalacje są oszczędne, wydajne, ale bierzemy pod uwagę również środowisko naturalne, dlatego proponujemy wyłącznie nowoczesne, sprawdzone rozwiązania.
Warto dodać, że współpracujemy z renomowanymi producentami rekuperatorów. W razie zainteresowania zachęcamy do kontaktu. Swoją działalność prowadzimy na terenie Łodzi oraz okolic. Mamy nadzieję, że uda nam się sprostać Państwa oczekiwaniom, nie boimy się wyzwań, podejmujemy się różnych zleceń.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Firma świadcząca usługi z zakresu klimatyzacji, wentylacji i monitoringu. W ofercie znajdują się domofony i videodomofony, instalacje elektryczne, systemy alarmowe i przeciwpożarowe, odkurzacze centra...