Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Rozglądasz się za warsztatem samochodów ciężarowych? W takiej sytuacji dobrym wyborem jest oferta firmy J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, która jest tworzona przez wykwalifikowanych pracowników. Celem wszystkich jest pełna satysfakcja klientów, czyli skuteczność, szybkość i korzystna cena.

Serwis volvo truck niemcy

Posiadasz flotę ciężarówek Volvo i chcesz mieć pewność, że w każdej chwili ktoś zajmie się ich serwisem niezależnie od tego w jakim kraju na terenie Europy Zachodniej aktualnie się znajdują? W takim razie już teraz nawiąż współpracę z naszą firmą. Nasz mobilny serwis Volvo truck Niemcy pomoże Tobie w każdej sytuacji.
Dysponujemy flotą samochodów serwisowych, które znajdują się na terenie całej Europy Zachodniej. Na naszą pomoc możesz więc liczyć nie tylko w Niemczech, ale także w Holandii, Belgii czy we Francji. Dzięki odpowiedniej logistyce wszędzie jesteśmy w stanie szybko dojechać, a nasi doświadczeni mechanicy potrafią sobie poradzić z każdą usterką.
Naszym atutem jest również cena. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i dobrej organizacji pracy jesteśmy znacznie tańsi niż serwisy zachodnie. Sprawdź już teraz szczegóły naszej oferty na prowadzonej przez nas witrynie internetowej. Jeśli będziesz mieć do nas jakiekolwiek pytania, to zapraszamy do kontaktu. Pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

VolvoPRO

VolvoPro to miejsce, gdzie już teraz możecie się zgłosić, jeżeli zależy Wam na współpracy z solidnymi osobami. Prowadzimy niezależny serwis, który znaleźć możecie w Olsztynie. Jeżeli będzie interesowa...