Katalog firm

Kategorie


Adwokat Andrzej Śmigielski

Jako właściciel Kancelarii Adwokackiej, adwokat Andrzej Śmigielski prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, karnego i nie tylko. Reprezentuje klientów przed sądami i organami egzekucyjnymi. Obsługuje osoby prywatne i przedsiębiorców z całego kraju. Zapewnia profesjonalne podejście i skuteczność.

Pomoc prawna

Pomimo że w każdym większym mieście polskim nie brakuje kancelarii prawniczych, dobra pomoc prawna może okazać się zadziwiająco trudna do znalezienia. W Łodzi jednak, a także w Bełchatowie i Zduńskiej Woli, działają filie kancelarii adwokata Andrzeja Śmigielskiego.
Jest to prawnik Zduńska Wola z prawdziwym powołaniem do swojego zawodu, który od początku starał się zapewnić swoim klientom pomoc prawną na najwyższym z poziomów. Dlatego też do swojej drużyny adwokatów zaprosił tylko osoby, które mają podejście do ludzi i zawsze starają się im pomóc, wykorzystując do tego swoje wykształcenie prawnicze.
Kancelaria adwokata Andrzeja Śmigielskiego działa w różnych sprawach, włączając w to prawo cywilne, karne, gospodarcze. Pomoc prawna często jest udzielana gdy chodzi o podatki, windykację, a także sprawy spadkowe. Szeroka oferta sprawia, że bez względu na charakter sprawy, każdy klient otrzymuje konsultację pełną pomocnych porad. Dlatego też każda osoba, której potrzebny jest prawnik, powinna skierować się do tej kancelarii.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 426842847


Podobne firmy

WF Adwokaci

Adwokat Dawid Figurski i Arkadiusz Wróblewski zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się świadczeniem pomocy jednorazowej, jak również nawiązujemy współpracę długoterminową. Nasza kance...