Katalog firm

Kategorie


Adwokat Andrzej Śmigielski

Jako właściciel Kancelarii Adwokackiej, adwokat Andrzej Śmigielski prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, karnego i nie tylko. Reprezentuje klientów przed sądami i organami egzekucyjnymi. Obsługuje osoby prywatne i przedsiębiorców z całego kraju. Zapewnia profesjonalne podejście i skuteczność.

Kancelaria adwokacka

Każdy może potrzebować wsparcia i pomocy. Dla nas nie ma problemu nie do rozwiązania. Działamy szybko, rzetelni i kompleksowo. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz odpowiedniej dozie zaufania ze strony zleceniodawcy, staramy się w sposób jak najbardziej profesjonalny rozwiązywać problemy naszych klientów.
Nasi adwokaci posiadają szeroką wiedzę, dzięki czemu sprawnie posługują się wiedzą prawniczą. Nasza kancelaria adwokacka Bełchatów to miejsce, gdzie każdy odnajdzie spokój, pomoc i wsparcie. Podchodzimy w sposób bardzo profesjonalny, rzetelny i indywidualny do każdego powierzonego nam zlecenia. Pragniemy, aby osoby przychodzące do nas ze swoim kłopotem, dostały to, czego potrzebują i na co liczą. Zajmujemy się prawem z różnej dziedziny.
Realnie oceniamy szanse naszego zleceniodawcy i dążymy do tego, aby odnaleźć najlepszą, najbardziej optymalną i korzystną dla niego drogę. Dzięki kompletnemu rozpoznaniu, posiadamy wysoki wskaźnik pozytywnie zakończonych spraw. Masz kłopot? Zgłoś się do nas, pomożemy Ci go rozwiązać.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 426842847


Podobne firmy

WF Adwokaci

Adwokat Dawid Figurski i Arkadiusz Wróblewski zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się świadczeniem pomocy jednorazowej, jak również nawiązujemy współpracę długoterminową. Nasza kance...