Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Rozglądasz się za warsztatem samochodów ciężarowych? W takiej sytuacji dobrym wyborem jest oferta firmy J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, która jest tworzona przez wykwalifikowanych pracowników. Celem wszystkich jest pełna satysfakcja klientów, czyli skuteczność, szybkość i korzystna cena.

Mobilny mechanik Belgia

Jeżeli Twoja ciężarówka zepsuła się w Belgii i potrzebna jest Tobie profesjonalna pomoc, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.
Od lat pomagamy w transporcie międzynarodowym. Zajmujemy się naprawami samochodów ciężarowych i na naszą pomoc możesz liczyć na terenie całej Europy Zachodniej. Jeśli jest Tobie potrzebny mobilny mechanik Belgia, to wystarczy, że do nas zadzwonisz.
Warto skorzystać z naszej oferty, ponieważ jesteśmy w stanie zaoferować dużo bardziej konkurencyjne ceny niż serwis zachodni. Pojawimy się na miejscu również znacznie szybciej. Wszystko dzięki temu, że nasze mobilne serwisy są ulokowane w takich miejscach w Belgii, żeby w każdym momencie móc szybko dojechać do klienta i naprawić jego ciężarówkę. Doskonale bowiem wiemy jak ważny jest czas w wielkogabarytowym transporcie międzynarodowym.
Naszą ogromną zaletą jest również wieloletnie doświadczenie oraz fakt, że naprawa samochodów ciężarowych jest nie tylko naszą pracą, ale także pasją. Na nas możesz liczyć!

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

VolvoPRO

VolvoPro to miejsce, gdzie już teraz możecie się zgłosić, jeżeli zależy Wam na współpracy z solidnymi osobami. Prowadzimy niezależny serwis, który znaleźć możecie w Olsztynie. Jeżeli będzie interesowa...