Katalog firm

Kategorie


Adwokat Andrzej Śmigielski

Jako właściciel Kancelarii Adwokackiej, adwokat Andrzej Śmigielski prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, karnego i nie tylko. Reprezentuje klientów przed sądami i organami egzekucyjnymi. Obsługuje osoby prywatne i przedsiębiorców z całego kraju. Zapewnia profesjonalne podejście i skuteczność.

Sprawy spadkowe

Pomoc prawnika jest niezbędna w wielu sytuacjach życiowych. Wśród nich są sprawy spadkowe, które mogą trwać przez lata. Spadek często jest rozdzielany automatycznie, ale niekiedy cała sprawa się komplikuje i właśnie wtedy warto zainwestować w konsultację z dobrym adwokatem.
W Łodzi taką konsultację zapewniają adwokaci w kancelarii Andrzeja Śmigielskiego. Kancelaria ta ma także filie w Zduńskiej Woli i Bełchatowie. Jednakże w Łodzi istnieje już od 2011 roku i to tam ma najwięcej klientów. W kancelarii tej rozwiązywane są różne sprawy prawne, włączając w to sprawy o spadek, sprawy alimentacyjne, a nawet sprawy karne. Nad każdą czuwa doświadczony adwokat, który ma nie tylko świetne wykształcenie, ale także prawdziwą pasję do swojej pracy. Chcesz wiedzieć więcej, odwiedź naszą stronię internetową https://adwokatmecenas.eu/spadki/.
Dzięki temu swoim klientom oferuje najlepszą obsługę i stara się zapewnić, że ich sprawy zakończą się pomyślnie. Dlatego też kancelaria adwokata Andrzeja Śmigielskiego to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy potrzebują doświadczonego i pełnego pasji adwokata.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 426842847


Podobne firmy

WF Adwokaci

Adwokat Dawid Figurski i Arkadiusz Wróblewski zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się świadczeniem pomocy jednorazowej, jak również nawiązujemy współpracę długoterminową. Nasza kance...