Katalog firm

Kategorie


Adwokat Andrzej Śmigielski

Jako właściciel Kancelarii Adwokackiej, adwokat Andrzej Śmigielski prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, karnego i nie tylko. Reprezentuje klientów przed sądami i organami egzekucyjnymi. Obsługuje osoby prywatne i przedsiębiorców z całego kraju. Zapewnia profesjonalne podejście i skuteczność.

Odszkodowania

Odszkodowania są należne w bardzo wielu trudnych sytuacjach życiowych, jednakże walka o nie może zająć wiele czasu. Zawsze konieczna jest także pomoc dobrego adwokata, który wie jak działają sprawy o odszkodowanie i ma długie doświadczenie w ich prowadzeniu.
Kancelaria adwokata Andrzeja Śmigielskiego jest prowadzona przez adwokatów, dla których sprawy o odszkodowanie to codzienność. Zajmują się także prawem karnym, prawem gospodarczym, windykacją, podatkami. Bogata oferta tej kancelarii szybko spowodowała, że zyskała ona na popularności. Obecnie obsługuje tam nie tylko klientów indywidualnych, ale także i wiele przedsiębiorstw. Bez względu na to czego wymaga dana osoba, w kancelarii adwokata Andrzeja Śmigielskiego na pewno może liczyć na przyjemną i profesjonalną pomoc prawną.
Pomoc ta zawsze jest uczciwie wyceniona, co stanowi dodatkowy atut korzystania z usług tej kancelarii. Dlatego też każdy, kto pragnie walczyć o odszkodowanie lub ma inną sprawę prawną, na pewno powinien trafić do tego adwokata.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011


Podobne firmy

WF Adwokaci

Adwokat Dawid Figurski i Arkadiusz Wróblewski zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się świadczeniem pomocy jednorazowej, jak również nawiązujemy współpracę długoterminową. Nasza kance...