Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Rozglądasz się za warsztatem samochodów ciężarowych? W takiej sytuacji dobrym wyborem jest oferta firmy J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, która jest tworzona przez wykwalifikowanych pracowników. Celem wszystkich jest pełna satysfakcja klientów, czyli skuteczność, szybkość i korzystna cena.

Naprawa TIR Niemcy

Każdy kierowca, który na co dzień podróżuje TIRem wie, że naprawa Tir Niemcy takiego samochodu może być trudna. Większość warsztatów samochodowych skupia swoją działalność na samochodach osobowych i nie ma odpowiedniego doświadczenia, aby zapewnić sprawną naprawę TIRa.
Jednakże w Europie Zachodniej działa świetny serwis mobilny, dla którego naprawa TIRa to podstawa działalności. Tym serwisem jest firma J&W Glob Service Sp. z o.o., którą znają kierowcy z Holandii, Francji, Niemczech lub Belgii.
Naprawa przeprowadzana przez tę firmę zazwyczaj odbywa się w miejscu, w którym samochód przestał pracować. Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. przyjmuje zgłoszenia przez całą dobę i przez wszystkie dni, bez względu na to czy jest to święto czy też nie. Zatem swoją pomoc gwarantuje zawsze, dzięki czemu klient ma pewność, że jego zgłoszenie może liczyć na szybką odpowiedź. Doświadczenie pracowników mobilnego serwisu J&W Glob Service dodatkowo gwarantuje, że wszystko będzie załatwione szybko i sprawnie. Sprawia to, że jest to serwis powszechnie polecany wśród kierowców.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

VolvoPRO

VolvoPro to miejsce, gdzie już teraz możecie się zgłosić, jeżeli zależy Wam na współpracy z solidnymi osobami. Prowadzimy niezależny serwis, który znaleźć możecie w Olsztynie. Jeżeli będzie interesowa...