Katalog firm

Kategorie


Elektro Klima

Firma świadcząca usługi z zakresu klimatyzacji, wentylacji i monitoringu. W ofercie znajdują się domofony i videodomofony, instalacje elektryczne, systemy alarmowe i przeciwpożarowe, odkurzacze centralne, siłowniki do bram. Firma Elektro Klima zapewnia profesjonalne doradztwo oraz serwis i programowanie sprzętu.

Odkurzacze centralne

Strona internetowa firmy Elektro Klima, zajmującej się tematyką inteligentnych domów. W jej ofercie znajdują się między innymi zaawansowane systemy alarmowe, domofony, rozbudowane odkurzacze centralne i wiele innych elementów decydujących o nowoczesności domów, w których się znajdują.
Jeżeli zatem masz ochotę zmienić coś w swoim domu w taki sposób, by spełniał najnowsze standardy bezpieczeństwa, komfortu i "nowoczesnego luksusu", powinieneś wejść na http://elektro-klima.com/w/centralne-odkurzacze/ i zapoznać się z ofertą wyżej wspomnianej firmy. Firma ta, mimo głównej siedziby w Elblągu, działa na terenie całego kraju, a swoje doświadczenie zdobywała w pracy z wieloma mniej i bardziej wymagającymi klientami - niezależnie więc od tego, jakim klientem Ty jesteś, obsługa firmy z radością przeprowadzi Cię przez cały proces modernizacji Twojego domu, zapewniając fachową obsługę i indywidualne podejście na każdym jego etapie.
Nie musisz jednak podejmować decyzji od razu! Wejdź i najpierw poczytaj o ofercie - na pewno Cię ona przekona!

Kontakt

Ulica: Bytomska 8

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://elektro-klima.com/

E-mail: elektro-klima.elblag@wp.pl

Tel.: 606-780-753


Podobne firmy

Sowa

Rozważają Państwo montaż systemu wentylacyjnego i potrzebują fachowej porady w tym zakresie? Z chęcią pomożemy, a także wykonamy projekt instalacji oraz go zrealizujemy. Oprócz systemów wentylacyjnych...