Katalog firm

Kategorie


Vinex Fashion

Gdzie znaleźć najlepszej jakości tkaniny i dzianiny, dodatkowo dostępne w atrakcyjnych cenach? To wszystko można znaleźć w ofercie firmy Vinex, z którą warto się szczegółowo zapoznać. Vinex to firma z dużym doświadczeniem na rynku tekstylnym. Dzięki temu jakość produktów i usług, które świadczy, zawsze jest na najwyższym poziomie.

Tkaniny drukowane

Vinex Fashion jest tutaj, aby inspirować i pomagać we wszystkich Twoich modowych marzeniach. Nasza kolekcja tkanin z nadrukami to idealny sposób na wyróżnienie się i dodanie czegoś ekstra do swojej garderoby.
Z dumą oferujemy największy wybór wzorów i kolorów, dzięki czemu możesz znaleźć idealną drukowaną tkaninę, aby wyrazić swój niepowtarzalny styl i osobowość. Niezależnie od tego, czy szukasz delikatnych kwiatów, odważnych abstrakcyjnych wzorów, współczesnych odcisków zwierząt, klasycznych paisley, czy czegokolwiek pomiędzy, mamy dla Ciebie odpowiedni wybór.
Nasze tkaniny drukowane Łódź można wykorzystać do wielu różnych zastosowań, od tworzenia własnej odzieży po dekorowanie domu. Dzięki materiałom od lekkiej bawełny, przez przewiewny szyfon, po luksusowy jedwab, możesz użyć dowolnego rodzaju tkaniny, aby uzyskać idealny wygląd. Już dziś zapoznaj się z naszą bogatą ofertą tkanin drukowanych i spełnij swoje marzenia!

Kontakt

Ulica: Pabianicka 59

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

www: https://vinex-fashion.pl/

E-mail: vinexfashion@gmail.com

Tel.: 505280829