Katalog firm

Kategorie


Petmar

Petmar to firma działająca na rynku lubelskim, której specjalnością są pokrycia dachowe. Firma wykonuje różnego rodzaju dachy oraz świadczy usługi związane z kryciem dachów. W ofercie firmy Petmar znajdują się m.in. blachodachówki, papy termiczne, gonty dachowe, orynnowania, blachy, folie dachowe, a także okna dachowe oraz systemy dociepleń.

Blachodachówka

Firma Petmar S.C. działa w Lublinie i okolicach od 18 lat zajmując się dystrybucją i wykonawstwem systemów dachowych. Posiada szeroką ofertę pap termicznych produkcji firmy Werner Janikowo, gontów dachowych, blach, blachodachówek, orynnowania, okien dachowych, systemów dociepleń i folii dachowych. Blachodachówka Lublin to materiał pokryciowy trwały, elegancki, doskonale nadający się do wszelkiego rodzaju dachów stromych stanowiący połączenie najnowocześniejszych technologii i klasycznego wyglądu. Blachodachówki gwarantują komfort i bezpieczeństwo zapewniając doskonałą izolację termiczną i akustyczną.
Petmar oferuje blachodachówki w wielu kolorach i bardzo przystępnej cenie by zadowolić każdego klienta. Firma zapewnia doradztwo na każdym etapie współpracy oraz profesjonalną pomoc przy montażu. Atutem firmy jest wieloletnie doświadczenie i współpraca z dużymi wykonawcami a świadectwem profesjonalizmu są efektownie wyglądające, solidne i szczelne dachy wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Kontakt

Ulica: Al. Kraśnicka 158 A

Kod: 21-030

Miejscowość: Lublin

http://www.petmardachy.pl/

E-mail: petmar@op.pl

Tel.: 504-168-332