Katalog firm

AMS Car Design

Poszukujecie firmy, która fachowo zajmie się Waszymi szybami w aucie? Zapraszamy do nas. Nasza firma jest najlepsze w swojej branży. Oferujemy Wam ponad 100 różnych modeli folii samochodowych o różnej kolorystyce. Nasze folie są najlepsze, ponieważ blokują aż 90% szkodliwego promieniowania UV. Zapraszamy do naszej siedziby.

Szyby samochodowe

AMS Car Design to nowoczesna firma w olbrzymim doświadczeniem, która oferuje swoim klientom wysokiej klasy szyby samochodowe w bardzo przystępnej cenie. Od dłuższego czasu śledzimy rynek samochodowy w Polsce i bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielu kierowców ma duży problem, aby kupić porządne szyby samochodowe Łódź w rozsądnej cenie. Nasza firma powstała właśnie po to, aby ułatwić Państwu to zadanie.
Oprócz fachowego montażu szyb, zajmujemy się również specjalistycznym przyciemnianiem. Dzięki rzetelności i profesjonalizmie udało nam się zdobyć masę zadowolonych klientów w Łodzi i pobliskiej okolicy. Do każdego klienta podchodzimy zawsze z bardzo dużym zaangażowaniem, oferują fachowe doradztwo i pełne wsparcie w wyborze szyb samochodowych. W pierwszej kolejności polecamy Państwu szyby samochodowe takich producentów jak np. SAINT GOBAIN, NORD GLASS, czy PILKINGTON, który cieszy się uznaniem nie tylko w Polsce, ale praktycznie na całym świecie. AMS Car Design to najlepsza propozycja dla najbardziej wymagających klientów.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423