Katalog firm

Kategorie


Dunkam

Zakład kamieniarski Dunkam świadczy swe usługi na terenie całego województwa łódzkiego. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe kamienie takie jak granit czy marmur. Pracownicy firmy posiadają dużą wiedzę i doświadczenie. Są więc w stanie doradzić każdemu klientowi. Firma dysponuje też własnym transportem.

Blaty kwarcowe

No rynku blaty kwarcyt Łódź cieszą się ostatnio bardzo dużą popularnością i wykorzystywane są w wielu wnętrzach. Sławę zyskały swoją wyjątkową trwałością i estetyczną powierzchnią, która zapewnia najwyższą jakość i wytrzymałość. Mają również wyjątkowy wygląd, który dodatkowo będzie ozdobą każdej kuchni. Wykonane są z kwarcu, cząstek skaleni, żywic i pigmentów, co sprawia, że są bardzo odporne na uszkodzenia, odbarwienia, a co za tym idzie, równie łatwo jest je utrzymać w czystości. Dodatkowo ich powierzchnia jest odporna na ścieranie oraz wszelkie zarysowania.
Blaty wykonane z kwarcu są odporne na temperaturę, dlatego mogą być bezpiecznie używane do stawiania na nich gorących naczyń. Są również odporne na wilgoć, dlatego idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju prac wykonywanych w kuchni.
Blaty te dostępne są w szerokiej gamie kolorów i wzorów, które pasują do każdego stylu wnętrz, co również pozwala na stworzenie wyjątkowego i dopasowanego blatu kwarcowego do indywidualnych potrzeb i osobistych upodobań.

Kontakt

Ulica: Łódzka 85

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

www: https://dunkam.pl/

E-mail: dunkam@wp.pl

Tel.: 601312152


Podobne firmy

Polskie Budownictwo Sportowe

PBS Polskie Budownictwo Sportowe oferuje usługi na najwyższym poziomie. Wchodząc na stronę https://www.boiskaikorty.pl/, można zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy, która zrealizowała już bardzo d...