Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Rozglądasz się za warsztatem samochodów ciężarowych? W takiej sytuacji dobrym wyborem jest oferta firmy J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, która jest tworzona przez wykwalifikowanych pracowników. Celem wszystkich jest pełna satysfakcja klientów, czyli skuteczność, szybkość i korzystna cena.

Holownik TIR

Twoja ciężarówka wypadła z drogi na trasie? Nie panikuj, ponieważ możemy szybko Tobie pomóc! Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a nasz profesjonalny holownik TIR przyjedzie po Twoją ciężarówkę i się nią w odpowiedni sposób zaopiekuje! Przejrzyj naszą ofertę na stronie https://www.naprawatir24.pl/holownik-tir.
Nasze usługi świadczymy na terenie całej Europy Zachodniej, więc tak naprawdę praktycznie w każdym państwie możesz liczyć na naszą pomoc. Nie musisz się martwić długim czasem oczekiwania, ponieważ jesteśmy w stanie przyjechać bardzo szybko. Wszystko dzięki odpowiedniej logistyce oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży. Doskonale wiemy jak działa branża związana z przewozem towarów wysokogabarytowych i nasze usługi są dostosowane do specyfiki branży.
Jeśli nawiążesz z nami stałą współpracę, to możesz mieć pewność, że ciężarówki należące do Twojej floty zawsze będą pod dobrą opieką. Zajmiemy się ich naprawą w każdym miejscu, a jeśli będzie taka potrzeba, to użyjemy naszego holownika i odwieziemy ją w bezpieczne miejsce. Skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

VolvoPRO

VolvoPro to miejsce, gdzie już teraz możecie się zgłosić, jeżeli zależy Wam na współpracy z solidnymi osobami. Prowadzimy niezależny serwis, który znaleźć możecie w Olsztynie. Jeżeli będzie interesowa...