Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Rozglądasz się za warsztatem samochodów ciężarowych? W takiej sytuacji dobrym wyborem jest oferta firmy J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, która jest tworzona przez wykwalifikowanych pracowników. Celem wszystkich jest pełna satysfakcja klientów, czyli skuteczność, szybkość i korzystna cena.

Mobilny serwis ciężarówek

Gdy ktoś utknie na drodze i nie ma czasu do zmarnowania, mobilny serwis ciężarówek może okazać się najlepszą ze wszystkich dostępnych opcji. Podczas podróży po trasach Europy Zachodniej, świetnym serwisem tego typu na pewno jest ten oferowany przez firmę J&W Glob Service.
Firma ta posiada doświadczoną ekipę pracowników, a także odpowiedni sprzęt do tego, aby bez problemu obsłużyć każdego kierowcę ciężarówki, która doznała awarii. W firmie tej pracują tylko osoby, które poważnie podchodzą do każdego zgłoszenia. Dlatego też odpowiadają na nie tak szybko jak to możliwe i starają się zapewnić, że mobilny serwis ciężarówek jest w stanie zrobić wszystko to co potrzebne, aby auto ruszyło dalej.
W przypadku większych awarii jednak, zapewnią transport do najbliższego warsztatu, gdzie wykonane są dalsze naprawy. Cały koszt za takie usługi na pewno mieści się w tym, na co może pozwolić sobie przeciętny kierowca. Zatem jest to mobilny serwis ciężarówek, który jest w stanie pomóc każdemu kierowcy w tarapatach.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

VolvoPRO

VolvoPro to miejsce, gdzie już teraz możecie się zgłosić, jeżeli zależy Wam na współpracy z solidnymi osobami. Prowadzimy niezależny serwis, który znaleźć możecie w Olsztynie. Jeżeli będzie interesowa...