Katalog firm

Kategorie


Safilin

Safilin to miejsce, gdzie już niedługo możecie rozpocząć pracę. Jeżeli tylko szukacie zatrudnienia w stabilnej pracy, która na dodatek może pochwalić się długoletnią działalnością na rynku, to już wiecie do kogo macie się zgłosić. Zaufajcie nam, a przekonacie się, że Wasza kariera zawodowa dopiero nabierze rozpędu.

Przędze lniane

Zastanawiasz się nad tym, czy praca w przędzalni lnu i konopi jest tym, czego potrzebujesz? Zamiast się nad tym zastanawiać, sprawdź się w miejscu, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom. Firma Safilin Szczytno rozpoczęła działalność w 1778 roku. Możemy więc mówić o niebagatelnym doświadczeniu przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Na ten moment firma potrzebuje pracowników produkcyjnych, technicznych i administracyjnych. Jeżeli nie masz na swoim koncie dużego doświadczenia, również możesz aplikować. Pracodawca zdaje sobie sprawę z tego, że doświadczenie gdzieś trzeba zdobyć. Ponadto najważniejsze jest zaangażowanie i otwartość na współpracę.
Nowi pracownicy mogą być pewni korzystnych warunków zatrudnienia i dodatkowych benefitów. Wszystkim zależy na tym, aby obie strony były jak najbardziej zadowolone ze współpracy. Do tego Safilin to miejsce, gdzie stawia się na sukces ekonomiczny, odpowiedzialność społeczną i ochronę środowiska.
Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zajrzyj na stronę działalności.

Kontakt

Ulica: Lniana 1

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://kariera.safilin.pl/

E-mail: info@safilin.pl

Tel.: 896232700