Katalog firm

Kategorie


WF Adwokaci

Adwokat Dawid Figurski i Arkadiusz Wróblewski zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się świadczeniem pomocy jednorazowej, jak również nawiązujemy współpracę długoterminową. Nasza kancelaria adwokacka zapewnia Wam pomoc osób, które mogą zostać Waszymi reprezentantami w sądzie na wszelkich rozprawach.

Sprawy spadkowe

Zapraszamy do naszej kancelarii wszystkich, którzy potrzebują pomocy adwokata. Specjalizujemy się w różnej tematyce prawnej, między innymi w sprawach spadkowych. Doskonale o tym wiemy, że nie zawsze jest łatwo przyjąć adwokat spadek Łódź. Skomplikowane relacje pomiędzy spadkobiercami, konflikty związane ze spadkiem, to w wielu przypadkach norma.
Pomagamy zarówno w sprawach związanych ze stwierdzeniem nabycia spadku jak i sprawach o tak zwany dział spadku, czyli sprawach, gdzie sąd decyduje, które części spadku przypadną każdemu ze spadkobierców. Uczestniczymy aktywnie, zarówno reprezentując Państwa przed sądem jak i we wszystkich sprawach związanych ze spadkiem, które dzieją się poza salą sądową. Sporządzamy pisma procesowe, odwołania, uczestniczymy w przesłuchaniach biegłych sądowych, którzy na zlecenie sądu sporządzają opinie dotyczącą działu i wartości masy spadkowej.
Przy nas nie musicie się Państwo martwić procedurami sądowymi czy przepisami. Wszystko zrobimy za Was i zgodnie z tym, czego od nas oczekujecie.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Jako właściciel Kancelarii Adwokackiej, adwokat Andrzej Śmigielski prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, karnego i nie tylko. Reprezentuje klientów przed sądami i organ...