Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i już od wielu lat mam przyjemność pomagać wszystkim osobom, które miewają problemy ze swoją psychiką, łatwo popadają w depresje, czy też mają problemy w związku. Terapia psychologiczna nie jest niczym złym. Jest dobrym lekarstwem, które pomoże Wam wyjść na prostą w życiu. Zapraszam!

Pomoc psychologiczna dla par

Mimo iż terapeutów na rynku jest naprawdę sporo, czasem trudno natrafić na takiego, który działa wyłącznie z powołania i rzeczywiście chce pomagać swoim pacjentom. Ewa Czernik należy do grupy takich lekarzy. Dla niej pomaganie innym ludziom jest prawdziwą misją, którą z powodzeniem realizuje już od wielu lat.
Prowadzi przytulny i przyjazny gabinet, w którym każdy może poczuć się bezpiecznie i spokojnie. Stworzona w ten sposób atmosfera zachęca do opowiadania o swoich problemach i przełamuje lęk przed zwierzeniem się obcej osobie. Ewa Czernik błyskawicznie łapie dobry kontakt z nowymi pacjentami i w taki sposób z nimi rozmawia, by jak najlepiej ich poznać i móc im skutecznie pomóc. Prowadzona przez nią terapia par Łódź potrafi zapobiec nieprzyjemnym rozwodom, a terapia indywidualna umiejętnie leczy każdą nerwicę, depresję czy po prostu gorsze samopoczucie bądź lęki.
Właściwa terapia czasem musi trochę potrwać, ale mimo wszystko warto się na nią zdecydować, by odzyskać swoje dawne życie.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409