Katalog firm

Kategorie


WF Adwokaci

Adwokat Dawid Figurski i Arkadiusz Wróblewski zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się świadczeniem pomocy jednorazowej, jak również nawiązujemy współpracę długoterminową. Nasza kancelaria adwokacka zapewnia Wam pomoc osób, które mogą zostać Waszymi reprezentantami w sądzie na wszelkich rozprawach.

Pomoc prawna

Pomoc prawna może się okazać niezbędna w najmniej spodziewanych momentach. Zatem zawsze warto jest znać numer kontaktowy do dobrego adwokata, który oferuje poradę w rozsądnych cenach. Kancelaria adwokacka WF Adwokaci została założona przed laty przez dwóch adwokatów - Dawida Figurskiego i Arkadiusza Wróblewskiego. U nas adwokat Łódź służy ci pomocą na wszelkie tematy.
Podczas planowania swojej działalności, za swoją misję ustalili zapewnianie wszystkim klientom wysokiego standardu obsługi prawnej. Dlatego wszystkie sprawy, jakie trafiają do WF Adwokaci, traktowane są poważnie i starannie rozwiązywane.
Kancelaria ta na co dzień pracuje zarówno nad sprawami związanymi z prawem rodzinnym, jak i obsługą prawną firm i przedsiębiorców. Współpracuje z notariuszem i komornikiem, co dodatkowo poszerza ofertę usług, z jakich można skorzystać w WF Adwokaci. Tak więc pod wieloma względami kancelaria ta to zatem idealny wybór dla każdego, kto szybko pragnie otrzymać potrzebną mu poradę prawną czy też szuka kompetentnego adwokata do realizacji konkretnej sprawy.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Jako właściciel Kancelarii Adwokackiej, adwokat Andrzej Śmigielski prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, karnego i nie tylko. Reprezentuje klientów przed sądami i organ...