Katalog firm

Kategorie


PPHU Ład

Nie masz pojęcia na temat pielęgnacji trawników czy terenów typowo zielonych? Czeka ciebie wycinka drzew której na swój sposób się obawiasz? Zatem niech firma P.P.H.U "ŁAD" z Łodzi, zaoferuje ci kompleksowe oraz profesjonalne wsparcie nie tylko przy realizacji takich zadań ale ogólnie gdy chodzi o usługi typowo ogrodnicze.

Wycinka drzew

Masz w planach ściąć drzewo, jednak nie wiesz jak się do tego najzwyczajniej zabrać? Zatem niech zajmą się tym fachowcy posiadający umiejętności oraz doświadczenie, jednocześnie dbający o bezpieczeństwo, tym samym wyręczą nas w realizacji takiego zadania jak wycinka drzew w Łodzi.
Oczywiście firma P.P.H.U "ŁAD" już niejeden raz realizowała takie usługi, tym samym posiada niezbędny sprzęt a więc podnośnik koszowy, który jest niezbędny do tego celu. Pewnie, że dla nas wycinka drzew w Łodzi to coś do czego podchodzimy w odpowiedni sposób, oraz co najważniejsze zdajemy sobie sprawę, iż jest to przedsięwzięcie jakie wymaga w pełni kompleksowe do niego podejścia.
Dlatego mamy nadzieję, iż już nigdy wycinka drzew w Łodzi nie będzie dla państwa czymś problematycznym, skomplikowanym ani trudnym a tym samym zdecydujecie się zawsze w takim przypadku na nasze wsparcie. Zadbamy o to aby wycinka, usunięcie czy przycięcie drzewa było usługą zrealizowaną i wykonaną zgodnie z założeniem. Sprawdź naszą propozycję http://miastoiogrody.pl/wycinka-drzew/.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357