Katalog firm

A-AAron

Do jednych z najbardziej stresujących sytuacji w życiu należy śmierć bliskiej osoby i wiążąca się z tym konieczność zorganizowania pogrzebu. Jak się do tego zabrać? Zakład pogrzebowy AAron oferuje kompleksową obsługę pogrzebów oraz transport ciał i prochów osób zmarłych. Wszystko odbywa się z odpowiednim szacunkiem.

Firma pogrzebowa

Szukasz dobrej firmy pogrzebowej, która z troską i empatią podchodzi do swoich klientów? To właśnie my - dzięki dużemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zagwarantować wysoki standard usług.
Organizowane przez nas pogrzeby są tanie, a zarazem pozwalają na godne i eleganckie pożegnanie zmarłego. Przyjmując swoich klientów zawsze jesteśmy delikatni i z uwagą słuchamy o ich potrzebach i możliwościach finansowych. Praktyka nauczyła nas jak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta. Można zgłaszać się do nas 24 godziny na dobę, zawsze będziemy dostępni i wyciągniemy pomocną dłoń. Obsługujemy także proces kremacji. Jako znana i ceniona firma pogrzebowa Katowice obraliśmy za jeden z regionów naszej działalności.
Zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami i zdejmujemy z barków rodziny stres. Chętnie też zajmujemy się poradnictwem i wspieramy w rozumieniu procesów zbierania dokumentacji czy sposobów na radzenie sobie z odejściem bliskiego w stronę wieczności. Kiedyś wszyscy spotkamy się po tej drugiej stronie...

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77