Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Rozglądasz się za warsztatem samochodów ciężarowych? W takiej sytuacji dobrym wyborem jest oferta firmy J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, która jest tworzona przez wykwalifikowanych pracowników. Celem wszystkich jest pełna satysfakcja klientów, czyli skuteczność, szybkość i korzystna cena.

Mobilny serwis samochodów ciężarowych

Samochody ciężarowe są trudniejsze w naprawie niż zwykłe samochody osobowe. Wymagają dostępu do narzędzi, których na próżno szukać w zwyczajnych warsztatach. Jednakże mobilny serwis samochodów ciężarowych firmy J&W Glob Service zawsze jest odpowiednio przygotowany, aby zapewnić swoim klientom pomoc techniczną, jakiej potrzebują.
Serwis ten obejmuje swoją działalnością większość dużych dróg i tras przechodzących przez kraje Europy Zachodniej. Trasy te każdego dnia przemierza wiele samochodów ciężarowych oraz TIRów, dlatego też istnieje ogromne zapotrzebowanie na odpowiednio przygotowaną i wykwalifikowaną pomoc zapewnianą przez dobry serwis.
J&W Glob Service stara się zapewnić, że wszyscy klienci wysyłający zgłoszenie do tego serwisu mogą liczyć na błyskawiczną odpowiedź. Z myślą o tym firma ta dba o to, aby jej wozy serwisowe zawsze były położone w obrębie głównych tras międzynarodowych. Pomaga to przyspieszyć odpowiedź na zgłoszenie i zapewnia, że żaden klient tego serwisu nigdy nie utknie w trasie na długo.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

VolvoPRO

VolvoPro to miejsce, gdzie już teraz możecie się zgłosić, jeżeli zależy Wam na współpracy z solidnymi osobami. Prowadzimy niezależny serwis, który znaleźć możecie w Olsztynie. Jeżeli będzie interesowa...