Katalog firm

Kategorie


Ergo Hestia

Dobry i sprawdzony ubezpieczyciel, STU Ergo Hestia, zaprasza do swojego lubelskiego oddziału. W ofercie indywidualne ubezpieczenia oraz ciekawe pakiety reasekuracji. Na miejscu możliwe jest zawarcie w korzystnej cenie polisy, chroniącej zarówno nasze zdrowie czy życie, jak i majątek - ruchomości oraz nieruchomości.

Tanie OC

Dla wielu kierowców najbardziej stresujący moment podczas użytkowania auta to dzień, w którym przychodzi czas na zawarcie polisy ubezpieczenia. Dzieje się tak dlatego, że wśród wielu ofert ciężko jest wybrać tę najlepszą. Dzięki wsparciu specjalistów z lubelskiego oddziału STU Ergo Hestia, ten niezbyt przyjemny obowiązek wcale nie będzie aż tak uciążliwy.
OC Lublin to przede wszystkim gwarancja uczciwie i korzystnie wyliczonej składki. Cena ubezpieczenia to dla wielu kierowców najpoważniejszy argument za wyborem danej oferty. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dbamy o to, by koszt ubezpieczenia w naszym oddziale był zawsze możliwie jak najniższy.
Ponadto gwarantujemy szybką realizację każdego zlecenia - niezależnie od typu pojazdu, jaki pragną ubezpieczyć nasi klienci. Zapewniamy również fachowe wsparcie merytoryczne, nasi pracownicy są zawsze doskonale przygotowani i przeszkoleni, a świat ubezpieczeń nie ma dla nich tajemnic. Chętnym oferujemy również bogate pakiety tematyczne, dzięki którym znacząco można obniżyć i tak już przystępną cenę OC.

Kontakt

Ulica: Chopina 14

Kod: 20-023

Miejscowość: Lublin

http://ubezpieczenia.lublin.pl/

E-mail:

Tel.: 605-331-919


Podobne firmy

Abaco

Powierz nam swoje finanse i spokojnie realizuj swoje plany biznesowe. Nasi specjaliści z biura rachunkowego ABACO zadbają o Twoje podatki, rozliczenia i terminowe płatności. Dzięki Nam będziesz zajmow...

iUbezpieczenia

Strona internetowa www.iubezpieczenia.net jest stroną internetową firmy, która proponuje swoim klientom różnego rodzaju ubezpieczenia. Wszystkie produkty i usługi, które znajdują się w szerokiej oferc...