Katalog firm

Kategorie


Baas Panel

Od prawie 20 lat firma BAAS-PANEL zajmuje się produkcją lekkich konstrukcji z płyt warstwowych, które znajdują coraz szersze zastosowanie jako elementy montażowo-konstrukcyjne, brak słów kluczowych. Płyty, które powstają w zakładzie w Nisko-Zarzeczu, są wytwarzane w oparciu o stale doskonalone technologie.

Drzwi chłodnicze

Niewiele jest firm polskich, które posiadają równie różnorodną ofertę co firma BAAS-PANEL. Jest to firma, która ma za sobą już ponad dwie dekady doświadczenia w pracy na rynku polskim. Doświadczenie to zapewnia, że każdy klient BAAS-PANEL może być pewien, że będzie usatysfakcjonowany z obsługi. Dobro klienta jest bowiem priorytetem w działalności tej firmy, która wie, że od pozytywnych opinii kupujących zależy jej sukces.
W ofercie BAAS-PANEL dostępne są drzwi chłodnicze wykonane z wysokiej jakości materiałów, między innymi blachy stalowej, którą znajdziesz na stronie https://www.baaspanel.com.pl/pl/produkty/chlodnictwo/drzwi-chlodnicze. Firma prowadzi także sprzedaż całego osprzętu koniecznego do prawidłowego zamontowania drzwi chłodniczych. Wybór zarówno odpowiednich drzwi, jak i części do nich, jest zawsze dokonywany z pomocą pracownika firmy.
Są to osoby z wieloma latami doświadczenia w pracy, których doradztwo zawsze jest cenne. Zatem jeżeli ktoś pragnie kupić nowe drzwi chłodnicze i stawia na produkty wysokiej jakości to na pewno powinien zainteresować się ofertą firmy BAAS-PANEL.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03