Katalog firm

Kategorie


WF Adwokaci

Adwokat Dawid Figurski i Arkadiusz Wróblewski zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się świadczeniem pomocy jednorazowej, jak również nawiązujemy współpracę długoterminową. Nasza kancelaria adwokacka zapewnia Wam pomoc osób, które mogą zostać Waszymi reprezentantami w sądzie na wszelkich rozprawach.

Prawo nieruchomościowe

W Polsce nie brakuje osób, które pragną inwestować w nieruchomości. Dużo rodzin zastanawia się także nad sprzedażą posiadanych mieszkań. Wszystkie tego typu transakcje wymagają jednak postępowania zgodnie z prawem polskim. Aby zapewnić, że formalności są załatwione odpowiednio, warto zgłosić się do WF Adwokaci.
Jest to łódzka kancelaria adwokacka, która prawo z zakresu adwokat nieruchomości Łódź uznaje za jedną ze swoich głównych specjalizacji. Na przestrzeni wielu lat swojego działania, WF Adwokaci pomogła w nabyciu, sprzedaży, wymianie nieruchomości, a także przy wielu innych sprawach, które wymagały wsparcia adwokata. Wszyscy klienci tej kancelarii potwierdzają, że jest to niewątpliwie najlepsze miejsce do tego, aby otrzymać rzetelną poradę i pomoc prawną.
WF Adwokaci tworzą bowiem specjaliści, którzy mają wiedzę i dużo pasji do wykonywanego zawodu, tym samym gwarantując, że jest to najlepsza kancelaria z jakiej usług można skorzystać. Każdy, kto mieszka w Łodzi na pewno powinien trafić tam podczas szukania rzetelnej porady prawnej.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Jako właściciel Kancelarii Adwokackiej, adwokat Andrzej Śmigielski prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, karnego i nie tylko. Reprezentuje klientów przed sądami i organ...