Katalog firm

Kategorie


Jawo

W poszukiwaniu wysokiej jakości dań gotowych, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Jawo, dostępną bezpośrednio na naszej stronie internetowej. W naszej ofercie znajduje się wiele cenionych przez Klientów dań, które produkowane są w Polsce.

Dania gotowe

Jawo to marka uznana nie tylko w kraju, ale również za granicą. Ta renomowana firma od lat produkuje wysokiej jakości pierogi, uszka oraz inne dania gotowe w postaci mrożonek. Naszym sztandarowym produktem są pierogi w kilkunastu odsłonach. Polecamy pierogi w wersji wytrawnej: ze szpinakiem, ruskie, z mięsem, z kapustą i grzybami oraz staropolskie - z kaszą i grzybami. Równie dużym zainteresowaniem cieszą się pierogi "na słodko": z serem, z serem i truskawkami, z truskawkami, z serem i jagodami, z jagodami, z wiśniami. Uznanie wielu Klientów zyskały produkowane przez nas uszka -również w kilku odsłonach smakowych: z pieczarkami, z mięsem, z kapustą i grzybami oraz dania gotowe: naleśniki z różnymi dodatkami, krokiety z mięsem z kapustą i grzybami, kluski na parze. Oferujemy także smaczne produkty ziemniaczane, m. in. kluski, pyzy i kartacze z mięsem, knedle i kopytka.
Celem naszej firmy jest dostarczanie Państwu żywności z najwyższej półki, dlatego wytwarzamy ją z najlepszych i sprawdzonych składników.. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.jawo.pl i nawiązania współpracy. Zapraszamy.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28