Katalog firm

Kategorie


VolvoPRO

VolvoPro to miejsce, gdzie już teraz możecie się zgłosić, jeżeli zależy Wam na współpracy z solidnymi osobami. Prowadzimy niezależny serwis, który znaleźć możecie w Olsztynie. Jeżeli będzie interesowało Was także doposażenie dla samochodu, również możecie się do nas zgłosić. Na nas zawsze możecie polegać.

Volvo polskie menu

Jesteś dumnym posiadaczem Volvo ze Stanów Zjednoczonych, ale potrzebujesz konwersji zgodnej z normami UE, aby móc jeździć swoim ukochanym samochodem po ulicach Polski? Nie szukaj dalej niż warsztat samochodowy VolvoPro w Olsztynie - mamy doświadczenie i wiedzę techniczną, aby zapewnić zgodność z przepisami i normami Unii Europejskiej.
Zapewniamy konwersję samochodów Volvo z USA, aby Twój samochód był w 100% zgodny z najnowszymi przepisami UE. Obejmuje to zmianę języka volvo polskie menu i nawigacji na polski. Bezpieczeństwo pojazdu jest naszym priorytetem numer jeden, więc możesz mieć pewność, że upewnimy się, że Twój samochód jest zgodny z normami bezpieczeństwa UE i że możesz bez obaw poruszać się po autostradach Polski.
Na co czekasz? Pozwól nam pomóc Ci dokonać konwersji, abyś w końcu mógł zabrać swoje Volvo na przejażdżkę po polskich drogach! Z VolvoPro w Olsztynie łatwo jest przygotować samochód do rejestracji jednym kliknięciem. Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznij proces konwersji!

Kontakt

Ulica: Ostrzeszewo 70

Kod: 10-687

Miejscowość: Olsztyn

http://volvopro.com.pl/

E-mail: esieruta@o2.pl

Tel.: 504689723


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Rozglądasz się za warsztatem samochodów ciężarowych? W takiej sytuacji dobrym wyborem jest oferta firmy J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, która jest tworzona przez wykw...