Katalog firm

Kategorie


Hotel Łabędy

Jeśli szukasz miejsca do wypoczynku, pełnego atrakcji, to na pewno warto rozważyć pobyt w naszym hotelu Łabędy. Usytuowany jest on w miejscu, gdzie każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na stronie internetowej.

Usługi hotelowe

Hotel, który ma przyciągnąć wielu potencjalnych gości, powinien spełniać szereg warunków, które pozwolą odnieść sukces na coraz bardziej wymagającym rynku tego typu usług w Polsce. Wszystkie te warunki z pewnością spełnia nasz hotel Gliwice, miasto w którym się znajduje, posiada wiele pięknych miejsc, ale prym wśród nich z pewnością wiedzie dzielnica Łabędy, w której mieści się nasz nowoczesny obiekt. Otoczony zielenią, położony w pobliżu Jeziora Czechowickiego, stanowi wymarzone miejsce do odpoczynku od miejskiego zgiełku. Komfortowe pokoje, każdy wyposażony w telewizor, bezpłatny internet i oczywiście łazienkę, to namiastka prawdziwego domu, gdzie każdy poczuje się zrelaksowany.
Kiedy wybierzesz komfort i poczucie bezpieczeństwa jakie oferuje nasz hotel już zawsze będą miejscem, do którego będziesz chętnie powracał, sam i ze swoją rodziną, aby odpocząć i skorzystać ze wszystkich atrakcji które znajdziesz w hotelu Łabędy, miejscu które już na zawsze będziesz nazywać swoim drugim domem.
Więcej informacji na temat naszej oferty usług hotelowych można znaleźć bezpośrednio na stronie internetowej http://www.hotel-labedy.pl/.

Kontakt

Ulica: Karola Marksa 11

Kod: 44-109

Miejscowość: Gliwice

http://www.hotel-labedy.pl/

E-mail: info@hotel-labedy.pl

Tel.: 32 230-09-29