Katalog firm

Kategorie


Woodstock

Nasza firma to połączenie sklepu i serwisu w jednym. Możecie u nas kupić sprzęt nowy oraz używany renomowanej marki Wood-Mizer Industries. Jako jedyni na terenie Olsztyna zapewniamy Wam ten doskonały sprzęt. Możecie u nas także oddać do serwisu, na gwarancję lub poza gwarancją, uszkodzone brzeszczoty.

Traki przewoźne

Strona internetowa olsztyńskiej firmy Wood-mizer, która istnieje już od parunastu lat jako rodzinny biznes, stale się rozwijając i zdobywając coraz to większy prestiż w swojej własnej niszy. Głównym elementem oferowanym przez firmę jest trak przewoźny - idealny dla osób, które planują zajmować się czymkolwiek związanym z obróbką drewna.
Jeżeli należysz do tych osób, bądź też posiadasz tego typu sprzęt i potrzebujesz praktycznych porad, bądź też części, które po prostu zużyłeś, na tej stronie znajdziesz to, czego potrzebujesz. A jeżeli nie jesteś w stanie samodzielnie naprawić swojego traku, Wood-Mizer z pewnością Ci w tym pomoże.
Wystarczy, że skontaktujesz się dzięki danym kontaktowym podanym na stronie. Z pewnością pomoże Ci również sklep, będący bardzo ważną częścią strony - w nim nie tylko będziesz mógł zaopatrzyć się w niezbędne produkty i maszyny, ale też dowiesz się nieco więcej na ich temat, oglądając filmiki, przeglądając zdjęcia czy czytając szczegółowe dane techniczne w formie czytelnych tabelek.

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25