Katalog firm

Tarom

Tarom to zakład pogrzebowy i kamieniarski, który posiada ponad 20-letnie doświadczenie w organizacji ceremonii pochówku. Celem firmy jest organizacja pogrzebów profesjonalnie i z wielkim wyczuciem. Zespół wykwalifikowanych pracowników pełnych empatii jest w stanie dyskretnie załatwić wszelkie formalności związane z ostatnim pożegnaniem.

Organizacja pochówku

Śmierć jest rzeczą wpisaną w nasze życie, jednak odejście kogoś bliskiego zawsze nas boli. Jest to niełatwy czas, w którym musimy poradzić sobie ze smutkiem i żalem ale również załatwić szereg spraw związanych z organizacją pogrzebu. Jeżeli poszukują Państwo usług funeralnych na terenie Wrocławia i pobliskich miejscowości, zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.
Posiadamy dwa zakłady pogrzebowe, które otwarte są w dni powszednie od godziny 8:00 do 15:00. Jesteśmy jednak do dyspozycji 24 godziny na dobę. Świadczymy całodobowy odbiór ciał osób zmarłych. Wiemy, że oczekują Państwo kompleksowej pomocy, dlatego od momentu przyjęcia zgłoszenia zajmujemy się wszelkimi sprawami związanymi z organizacją pogrzebu. Ustalamy w urzędzie datę pochówku, zamawiamy nekrologii w gazetach oraz Internecie, pomagamy dobrać urnę bądź trumnę oraz zapewniamy transport zwłok.
Do zmarłego podchodzimy z należytym szacunkiem. Zapewniamy profesjonalną kosmetykę pośmiertną oraz garderobę. Więcej szczegółów na stronie http://www.tarom.pl/.

Kontakt

Ulica: Semaforowa 1

Kod: 52-115

Miejscowość: Wrocław

http://www.tarom.pl/

E-mail: biuro@tarom.pl

Tel.: 603-604-649


Podobne firmy

A-AAron

Do jednych z najbardziej stresujących sytuacji w życiu należy śmierć bliskiej osoby i wiążąca się z tym konieczność zorganizowania pogrzebu. Jak się do tego zabrać? Zakład pogrzebowy AAron oferuje kom...