Katalog firm

Justyna Szondelmajer

Nasza Kancelaria Prawna jest skierowana do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych działających na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Pomagamy osobom fizycznym w sporządzaniu pism oraz udzielamy porad prawnych w szerokim zakresie. Na zlecenie klienta podejmujemy się między innymi zastępstwa procesowego w postępowaniach sądowych, windykacji oraz wielu innych działań.

Sprawy rozwodowe

Interesuje Cię kancelaria prawna, która zajmuje się rozwodami? Nasza kancelaria ma w swojej ofercie rozwody Łódź, alimenty, odszkodowania i obsługę prawną działalności.
Co do działań prowadzonych przez kancelarię, zacznijmy od tego, co jest najważniejsze — nie ma łatwych rozwodów. Jeśli ktoś uważa inaczej, to błąd. Nawet najlepsza kancelaria prawna nie zapewnia łatwych rozwodów, ponieważ chodzi o uczucia małżonków oraz winę za rozpad małżeństwa. Poza tym każda osoba decydująca się na rozwód musi zdawać sobie sprawę, że druga strona będzie robić wszystko, aby udowodnić przed sądem własne racje. Mówiąc wprost — nie można wykluczyć, że będzie ostro. Jak wiadomo, zawsze ważne jest doświadczenie. W naszej kancelarii znajdziesz doświadczonych radców prawnych mających na koncie wiele wygranych spraw rozwodowych. Co więcej, wszyscy klienci mają pewność indywidualnego podejścia.
Jest jeszcze coś, co Cię interesuje? Jeżeli tak, najlepszym rozwiązaniem będzie szczegółowe zapoznanie się ze stroną kancelarii.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845


Podobne firmy

Adwokat Nawocki

Pewnie, iż jako kancelaria prawna doskonale zdajemy sobie sprawę, z potrzeby zaoferowania optymalnego wsparcia dla wszystkich klientów jacy zdecydują się skorzystać z naszych usług. Prowadzimy sprawy...