Katalog firm

ST Rentcar

ST Rentcar to wypożyczalnia samochodów, która ma najlepszą flotę. Jeżeli poszukujecie auta do wynajmu na krótki lub długi czas, to koniecznie sprawdźcie ofertę, jaką prezentujemy wszystkim klientom na stronie. Możecie także osobiście odwiedzić naszą siedzibę, jeżeli macie dodatkowe pytania do naszych pracowników.

Wynajem samochodów

Wypożyczalnia samochodów ST Rentcar zapewnia wynajem samochodów Łódź w niezwykle atrakcyjnych cenach dla każdego, kto potrzebuje auta aby swobodnie poruszać się po Łodzi i okolicach. Jest to firma, z której usług korzystają przede wszystkim te osoby, których auto jest w naprawie lub turyści i osoby przyjeżdżające do Łodzi w celach biznesowych.
Choć na terenie Łodzi nie brakuje wypożyczalni aut, ST Rentcar wyróżnia się na tle konkurencji głównie tym, że oferuje swoje usługi w bardzo korzystnych cenach. Nie oznacza to jednak że standard zapewnianych tam samochodów negatywnie odbiega od tego, co można znaleźć w innych, droższych wypożyczalniach. Wręcz przeciwnie, wszystkie auta dostępne do wynajmu w ST Rentcar są w idealnym stanie technicznym i spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów.
Zatem korzystając z wypożyczalni ST Rentcar, każdy klient ma zapewniony dostęp do świetnego samochodu i to w bardzo przystępnych cenach. To idealny wybór dla każdego, kto szybko auta na własny użytek.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800