Katalog firm

ST Rentcar

ST Rentcar to wypożyczalnia samochodów, która ma najlepszą flotę. Jeżeli poszukujecie auta do wynajmu na krótki lub długi czas, to koniecznie sprawdźcie ofertę, jaką prezentujemy wszystkim klientom na stronie. Możecie także osobiście odwiedzić naszą siedzibę, jeżeli macie dodatkowe pytania do naszych pracowników.

Wynajem aut osobowych

Stały dostęp do auta jest potrzebny każdemu kto mieszka w okolicach w których brakuje komunikacji miejskiej. Samochód jest wtedy niezbędny do wszystkiego, a zwłaszcza do tego aby móc codziennie dojechać do miejsca pracy. Jednakże gdy auto trafi do warsztatu, pojawia się problem, który rozwiązać może tylko wypożyczalnia aut. Więcej o ofercie dowiesz się na https://pozyczwoz.pl/.
Taką wypożyczalnią jest między innymi ST Rentcar. Wypożyczalnia ta powstała w Łodzi i tam też kontynuuje rozwój swojej działalności. W swojej flocie posiada samochody znanych i powszechnie lubianych marek, które są w doskonałym stanie technicznym. Stan ten potwierdzają regularne testy wykonywane w warsztatach samochodowych. ST Rentcar udostępnia swoje samochody w bardzo korzystnych dla klienta cenach. Ogólny koszt wypożyczenia zależy jednak od tego przez ile dni klient planuje korzystać z samochodu.
Istotny jest też model wypożyczonego samochodu. W razie problemów, klienci mogą kontaktować się z pracownikami wypożyczalni, którzy zawsze służą pomocą. ST Rentcar to zatem jedna z najlepszych wypożyczalni aut w Łodzi.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800