Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

ST Rentcar to wypożyczalnia samochodów, która ma najlepszą flotę. Jeżeli poszukujecie auta do wynajmu na krótki lub długi czas, to koniecznie sprawdźcie ofertę, jaką prezentujemy wszystkim klientom na stronie. Możecie także osobiście odwiedzić naszą siedzibę, jeżeli macie dodatkowe pytania do naszych pracowników.

Laweta

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy ST Rentcar mieszczącej się w Łodzi, przy ulicy Jagienki 30. Wypożyczalnia posiada bogatą ofertę wynajmu samochodów osobowych z możliwością bezpłatnego udostępnienia fotelika dla dziecka i nawigacji. W przypadku wynajmu długoterminowego klient korzysta z atrakcyjnych rabatów.
Firma świadczy również usługę holowania samochodów. Do dyspozycji klientów jest laweta Łódź od godz.8.00 do godz.20.00. Usługa dotyczy pojazdów osobowych, dostawczych i busów. Kompetentni pracownicy zapewniają wygodne i bezpieczne przewiezienie uszkodzonego auta w wybrane przez Państwa miejsce. Zapewniamy szybką i profesjonalną pomoc drogową. Cena holowania ustalana jest indywidualnie i jest zależna od długości trasy oraz utrudnień związanych z załadunkiem i rozładunkiem pojazdu.
Poszkodowany w kolizji drogowej nie płaci za usługę holowania, usługę z OC sprawcy rozliczamy bezgotówkowo, bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową.Świadczymy usługi na terenie całego kraju.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800