Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

ST Rentcar to wypożyczalnia samochodów, która ma najlepszą flotę. Jeżeli poszukujecie auta do wynajmu na krótki lub długi czas, to koniecznie sprawdźcie ofertę, jaką prezentujemy wszystkim klientom na stronie. Możecie także osobiście odwiedzić naszą siedzibę, jeżeli macie dodatkowe pytania do naszych pracowników.

Holowanie samochodów

Nasza firma powstała z myślą o kierowcach, którzy potrzebują szybkiej oraz kompleksowej pomocy w razie jakiejkolwiek awarii auta. Dlatego w naszej ofercie znajduje się nie tylko profesjonalne holowanie samochodów Łódź. Klientom oferujemy znacznie więcej.
Jesteśmy również wypożyczalnią samochodów. W naszej flocie znajduje się szeroki wybór aut różnych klas. U nas możesz wynająć samochód w każdym momencie. Nie pobieramy opłaty wstępnej, a formalności zmniejszyliśmy do minimum.
Jeżeli miałeś wypadek i nie masz czym jechać dalej, to zadzwoń do nas. Przyjedziemy po Twój samochód z lawetą, a w zamian wręczymy Tobie kluczyki do jednego z naszych aut. Przez telefon możemy omówić wszystkie szczegóły. Wynajem u nas jest prosty i nie ma żadnych ukrytych haczyków. Tak samo jest z holowaniem samochodów. Zresztą przekonaj się sam i skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz pomocy na trasie. Jesteśmy wstanie szybko dojechać i zaopiekować się Twoim autem. Umożliwia nam to dobra lokalizacji firmy, ponieważ znajdujemy się zaraz przy autostradzie.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800