Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

ST Rentcar to wypożyczalnia samochodów, która ma najlepszą flotę. Jeżeli poszukujecie auta do wynajmu na krótki lub długi czas, to koniecznie sprawdźcie ofertę, jaką prezentujemy wszystkim klientom na stronie. Możecie także osobiście odwiedzić naszą siedzibę, jeżeli macie dodatkowe pytania do naszych pracowników.

Auto zastępcze

Twój samochód się zepsuł i stoi w warsztacie? A może miałeś wypadek i auto chwilowo nie nadaje się do dalszej jazdy? Szybko musisz gdzieś dojechać, ale nie masz czym i zastanawiasz się co zrobić? W takim razie dobrze trafiłeś, ponieważ mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie!
W naszej wypożyczalni samochodów szybko znajdziesz auto zastępcze Łódź w klasie, która Ciebie interesuje. Posiadamy szeroki wybór i cała nasza flota jest dostosowana do potrzeb naszych potencjalnych klientów.
Jesteśmy firmą, której zależy na dobrej współpracy z osobami decydującymi się na skorzystanie z naszej oferty. Z tego powodu rezygnujemy ze zbędnych formalności, które zajmują sporo czasu. Oferujemy proste zasady wynajmu oraz atrakcyjne ceny.
Nasza flota jest regularnie serwisowana, więc możesz być pewien, że wynajmiesz u nas sprawne auto, które bezpiecznie dowiezie Ciebie do celu. Sprawdź naszą ofertę i sam się przekonaj, że warto z niej skorzystać. Nie trać czasu już dłużej i nie szukaj auta gdzie indziej. Jesteśmy pewni, że lepszej oferty nie znajdziesz!

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800