Katalog firm

Karwikol

Wybierając naszą firmę do usug sprzątających mają Państwo pewność rzetelności wykonanych prac. Zajmujemy się usługami porządkowymi od wielu lat, posiadamy dużą bazę zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu wyceny oraz omówienia szczegółów.

Sprzątanie

Firma KARWIKOL w kompleksowy sposób odpowiada na potrzeby klientów w zakresie usług sprzątających dla domu i firm. Dzięki bogatemu doświadczeniu, oraz wysokiej odpowiedzialności nasza firma zdobyła już setki zadowolonych klientów. Nasza oferta obejmuje nie tylko sprzątanie mieszkań czy biurowców, ale również gwarantujemy porządkowanie trawników, klatek schodowych czy wspólnot mieszkaniowych.
Wiele przedsiębiorstw budowlanych korzysta z naszych usług w celu uprzątnięcia placów budowy czy mieszkań po remoncie. Jesteśmy również do dyspozycji w przypadku porządkowania pomieszczeń czy placów po imprezach zorganizowanych. W przypadku biur znajdujących się w szklanych wieżowcach oferujemy również mycie okien, oraz witryn sklepowych. Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, że wszystkie prace będą zrealizowane dokładnie i w wyznaczonym terminie.
Firma Karwikol oferująca sprzątanie Gliwice to najlepsze rozwiązanie dla wielu przedsiębiorstw, które nie chcą zatrudniać dodatkowej kadry sprzątającej. Najwyższa jakość w najniższej cenie.

Kontakt

Ulica: Literatów 40

Kod: 50-305

Miejscowość: Gliwice

http://karwikol.pl/

E-mail: biuro@karwikol.pl

Tel.: 882-486-631