Katalog firm

Conect

Firma Conect oferuje profesjonalne usługi spedycyjne, obejmujące prowadzenie busów na terenie Europy oraz transport lekki krajowy i międzynarodowy w zakresie: ADR, lodówka, winda, laweta, plandeka, a także przeprowadzki. Usługi świadczą odpowiednio wykwalifikowani pracownicy, w konkurencyjnych stawkach.

Spedycja

Jeśli interesują Cię usługi transportowe na najwyższym poziomie, to Conectspedycja.pl jest ofertą właśnie dla Ciebie. Nasze przedsiębiorstwo już od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Pragniemy, aby nasza oferta była na tyle elastyczna, żeby zadowoliła nawet najbardziej wymagające osoby.
Działamy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Naszą specjalnością jest transport lekki (ADR, laweta, paleta, winda, przeprowadzki) oraz spedycja na busa. Zależy nam na długotrwałych i stabilnych współpracach. Wyróżniamy się pełną terminowością, wszystkie wypłaty odbywają się w ustalonym terminie. Służymy fachowym wsparciem naszej wykwalifikowanej kadry. Pomagamy zoptymalizować trasy, a także wybrać najodpowiedniejszy środek transportu.
Zajmujemy się niezbędnymi formalnościami oraz dokumentacją. Jesteśmy przekonani, że warunki współpracy zadowolą obie strony. Potrzebujesz więcej informacji na temat naszej oferty? Zadzwoń lub napisz wiadomość e-mail, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Kontakt

Ulica: Towarowa 2/406

Kod: 10-417

Miejscowość: Olsztyn

http://conectspedycja.pl/

E-mail: rad@onet.eu

Tel.: 508-300-539