Katalog firm

Kategorie


Auto Planet

Potrzebujesz szybko gotówki, a masz samochód z którego w ogóle nie korzystasz? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasz pracownik przyjedzie na umówione przez Państwa miejsce, wykona szybką wycenę Państwa pojazdu i zapłaci za nie gotówką.

Skup aut

Coraz większa liczba samochodów jeżdżących po drogach naszego kraju sprawia, że powstają kolejne skupy samochodów. Niestety, w wielu przypadkach jakość świadczonych przez nie usług stoi na bardzo niskim poziomie. Czy w tej sytuacji należy zrezygnować ze współpracy z takimi firmami? Nie, należy tylko wybierać sprawdzone i renomowane skupy.
Czyli takie jak nasz skup samochodów Łódź. O naszym profesjonalizmie świadczą bardzo pozytywne opinie klientów, którzy już nam zaufali. Odwdzięczyliśmy się za to transakcjami, które przeprowadziliśmy w bardzo szybki sposób i z na warunkach korzystnych dla klienta. W naszym skupie samochodów Łódź szanujemy bowiem czas klienta i jego portfel, dlatego proponujemy najlepsze ceny na rynku. Nie zaniżamy wartości pojazdów, ale wyceniamy je uczciwie i rzetelnie.
Jeśli zatem szukają Państwo sposobu na to, jak szybko i opłacalnie sprzedać swój używany samochód, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Zapraszamy więc do kontaktu.

Kontakt

Ulica: Aleksandrowska 210

Kod: 91-147

Miejscowość: Łódź

http://www.auta-skupujemy.pl/

E-mail: skupaut10@wp.pl

Tel.: 660-778-003